با عرض سلام به فروشگاه آنلاین فروش فایل خوش آمدید. لینک دانلود برنامه ها همان لحظه بعد از خرید به شما داده خواهد شد و یک نسخه نیز به ایمیلتان ارسال خواهد شد در صورتی که لینک دانلود به ایمیلتان ارسال نشد کافی است ایمیل خودتان را در قسمت پیگیری سفارش موجود در قسمت بالای سایت وارد کرده و ارسال را بزنید سپس در صفحه باز شده روی لینک دانلود کلیک کنید

خلاصه کتاب اصول، فنون و هنر مذاکره با نگرش بازار ایران

خلاصه کتاب اصول، فنون و هنر مذاکره با نگرش بازار ایران

فورمت pdf

تعداد صفحات 9

 

 

 

 

 

 

يكي از تعاريفي كه در مورد انسان به كرات گفته مي شود، اين است كه انسان مخلوقي است ناطق و اجتماعي. لازمه ي زندگي اجتماعي، برقراري و حفظ ارتباط با ديگران اين است كه  تمام نيازهاي انسان، اعم از مادي و معنوي، براي ادامه ي حيات و بقاي نسل، امنيت، تامين معاش، آسايش زندگي و...به وسيله ي اشخاص ديگر، اعم از اشخاص طبيعي و حقوقي تامين و برطرف مي شود.

هر روز كه مي گذرد، دامنه ي ارتباطات من و شما، شركت ما، سازمان ما، موسسه ي ما و دولت ما با "ديگران" گسترده تر و پيچيده تر مي شود. اگر بخواهيم اين همه ارتباطات گسترده و پيچيده را به خوبي اداره كنيم، بايد ابزار آن را بلد باشيم. ابزار اين كار مذاكره است. به عبارت ديگر، زندگي همه در ارتباط با ديگران خلاصه مي شود و اين ارتباط مادام العمر است. بنابراين اگر روي خودمان سرمايه گذاري كنيم و مذاكره ي خوب، علمي، منطقي و اصولي را ياد بگيريم و اجرا كنيم، اين نوع سرمايه گذاري نوعي سرمايه گذاري است كه در تمام عمر ما بهره مي دهد، برعكس هر نوع سرمايه گذاري اقتصادي كه فقط مدت محدودي بهره مي دهد.

مذاكره، دامنه ي وسيع و گسترده اي دارد. از مذاكره در داخل منزل با همسر و فرزندان بالغ شروع مي شود. در خارج از منزل به مذاكرات شخصي مانند خريد و فروش، استخدام، و... گسترش پيدا مي كند و به سمت مذاكره در داخل شركت، سازمان، و موسسه اي كه به آن وابسته است كشانده مي شود و نهايتا به مذاكره از طرف شركت و سازمان و موسسه با شركتها و سازمانهاي ديگر و گاه به مذاكرات فرامرزي و بين المللي و خارجي منتهي مي شود.

و...پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,450 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
با تشکر از سفارش شما توجــــــــه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. با تشکر مدیریت سایت

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
IRAN_554673_3153.zip115.7k