با عرض سلام به فروشگاه آنلاین فروش فایل خوش آمدید. لینک دانلود برنامه ها همان لحظه بعد از خرید به شما داده خواهد شد و یک نسخه نیز به ایمیلتان ارسال خواهد شد در صورتی که لینک دانلود به ایمیلتان ارسال نشد کافی است ایمیل خودتان را در قسمت پیگیری سفارش موجود در قسمت بالای سایت وارد کرده و ارسال را بزنید سپس در صفحه باز شده روی لینک دانلود کلیک کنید

نمونه کارنماي معلمي رشته علوم تربيتي دوره کارشناسي پيوسته

نمونه کارنماي معلمي رشته علوم تربيتي دوره کارشناسي پيوسته

 

 

 

 

 

 

 

 

نمونه کارنماي معلمي رشته علوم تربيتي دوره کارشناسي پيوسته فايل word قابل ويرايش در 41 صفحه مطابق با فرمت ابلاغ شده

پروژه ي حاصل توسط تيمي از دانشجو معلمان برتر دانشگاه فرهنگيان و بسيار دقيق تهيه و تنظيم گشته سپس توسط نرم افزار ويراستار، به طور دقيق ويرايش شده است.و طبق آخرين تغيير و تحولات ساختار پروژه نوشته شده است. و آماده پرينت مي باشد.

اين فايل توسط فرهنگيان ارائه شده و نمونه ديگري ندارد و عرضه آن به غير از فروشگاه به هر نحوي غير قانوني مي باشد.

 

چکیده:

یک معلم موفق کسی است که هیچ وقت از مطالعه وآموزش در ابعاد گوناگون دست نکشد و همیشه در حال دانش افزایی برای آموختن علم وتجربه جدید باشد تا بتواند باعلم روز خود راوفق دهد ومشکلی برای یاد دادن وتربیت نداشته باشد .پس شغل معلمی ثقیل ووظیفه ای ارزشمند است باید خوب خود را مهیای این خدمت کنیم.

بی تردید یکی از بهترین لحظات عمر آدمی زمان اشتغال وی به علم آموزی و کسب دانش می باشد. تک تک این لحظات برای هر فرد جویای علم لحظه ای خاطره انگیز و به یاد ماندنی میباشد لذا اینجانب نیز مانند بسیاری از افراد سعی بر برداشتن گوشه ای از خاطرات خود داشته و از تحصیل اولیه خود تا دوران کنونی تحصیل با دیدی منتقدانه به عرصه ی نقد و بررسی گذاشته و امیدوارم این مجموعه علاوه بر کسب تجربه، زمینه را برای صعود به قله های رفیع آموزش مطلوب و احسن برای فرزندان ایران عزیز در بر داشته باشد.

موضوعات مطرح شده در این پروژه شامل سه بخش اصلی است که بخش اول آن مربوط به شرح تجارب تحصیلی دوره آموزشی،بخش دوم در باره ی آنچه در دوران دانشجویی آموخته ام که شامل محتوای تمام واحد های پاس شده ،کارورزی روش تدریس اساتید وتکنولوژی های جدید درآموزش و در بخش سوم هم به آرمانهای معلمی و معلمی کردن پرداخته شده است.

کلید واژه:مدرسه،معلم ،دانش آموز،تحصیل، دانشگاه ،استاد ،درسمقدمه
فصل اول :تجارب مقدماتي
شرح تجارب تحصيلي (در دوران دانشگاه)
تجارب زيسته
آنچه در ابتدادر باره فضاي تربيت معلم متصور بودم
تحليل رخداد هاي واقع شده در فرايند تحصيل
دانش ارائه شده
دانش مورد قبول
فصل دوم:تشريح معلمي کردن خود در آينده
اصول و نظريه هاي مبنايي براي معلمي کردن
آرمان هاي معلمي کردن
فصل سوم :تعهدات حرفه اي دانشجو معلم
نتيجه گیری
منابعپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
با تشکر از سفارش شما توجــــــــه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. با تشکر مدیریت سایت

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
projeh_590968_7902.zip409.3k